ФОРМИ НАВЧАННЯ

Skype ЗАНЯТТЯ

Заняття в будь-якому зручному вам місці. Ні прихильності до часу. Можливо перебудовувати програму під ваші завдання.

Індивідуальні заняття

Індивідуальний вибір програми Облік всіх особливостей сприйняття Комфортний вибір часу

"Дует" заняття

Заняття: два учні - вчитель Зручна програма навчання Індивідуальний підхід

Групові заняття (6 чол)

Доступная стоимость для всех Комфортные условия обучения Проектная форма обучения

РОБОТИ НАШИХ УЧНІВ

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? - НАПИШІТЬ НАМ

Ми підберемо для вас краща пропозиція

Намагаєтеся відшукати на просторах глобальної мережі відповідальну організацію, здатну навчити вашої дитини працювати в дизайнерській програмі. Тепер питання це повністю вирішене, оскільки ми - школа графічного дизайну для дітей, де вам допоможуть з вирішенням цієї проблеми.

Дозвольте нам зайнятися освітою вашого школяра і вже можете не сумніватися, що він отримає необхідний базис навичок. Це дозволить йому освоїти одну з найбільш затребуваних професій - графічний дизайнер.

Ми навчимо не тільки управління програмою, а й самої професії

Головний принцип нашої школи полягає в тому, що ми показуємо учням, як треба думати і працювати, щоб стати справжнім фахівцем. Концепція курсу photoshop для школярів будується не на автоматичному заучуванні команд і меню. Ми показуємо учням, як треба вирішувати практичні уроки з реалізацією саме дизайнерського підходу.

Тому наші учні пізнають усі базові інструменти та способи їх застосування під час створення справжніх графічних проектів. Вивчати програму і при цьому не створювати її макет в реальному режимі - розповсюджена помилка багатьох навчальних закладів.

Тільки практика здатна допомогти хлопцям швидко засвоїти пройдений матеріал, не відволікаючись на багатогодинні теоретичні курси. Мінімум слів - максимум справи!

Чому обирають нашу школу графічного дизайну в Києві

Насправді все дуже просто:

  • навчання націлене на отримання 100% результату;
  • уважний і відповідальний викладацький колектив;
  • завжди вказуємо учням на їх помилки і грамотно підводимо до правильного рішення.

За рахунок створення малих груп керівник може працювати в індивідуальному режимі з кожним учнем на курсі графічного дизайну (PHOTOSHOP) в Києві. Таким способом навчальний тренінг досягає ефективних показників при проходженні занять.

Ми спеціально вибудовуємо нашу програму за принципом від простого до складного. Пройшовши початкові уроки за зниженою ціною, далі, за вашим бажанням можна продовжити дізнаватися більше «просунуті» системи графічної обробки.

Школярам не складе особливих труднощів розібратися з графічною програмою, оскільки їм не треба буде вникати в скрутну систему мовного програмування. Курс розрахований на дітей, які навчаються в початкових класах загальноосвітніх установ.

Молодшій віковій категорії слухачів надаємо кваліфікований навчальний курс photoshop для початківців і крім того надаємо підготовку для дорослої аудиторії. Гнучкий графік навчального розкладу дозволить зайнятим на основній роботі людям пройти повний цикл занять і отримати підтверджувальний сертифікат.

Title