ФОРМИ НАВЧАННЯ

Skype ЗАНЯТТЯ

Заняття в будь-якому зручному вам місці.      Ні прихильності до часу.      Можливо перебудовувати програму під ваші завдання.

Індивідуальні заняття

Індивідуальний вибір програми Облік всіх особливостей сприйняття Комфортний вибір часу

"Дует" заняття

Заняття: два учні - вчитель Зручна програма навчання Індивідуальний підхід

Групові заняття (6 чол)

Доступна вартість для всіх Комфортні умови навчання Проектна форма навчання

Програма курсу (Відповідно до вимог):

Наближується термін по проходженню зовнішнього незалежного оцінювання знань в 2020/2021 навчальному році по одному з точних предметів. Ви розумієте, що ваш школяр не впорається з цим завданням, як слід. Ми готові запропонувати послуги з програми підготовка до ЗНО по математиці в Києві всім, кому необхідна кваліфікована допомога.

В чим полягають переваги від співпраці з нами

Спеціалізуємося на роботі з учнями різного рівня знань. Навіть «запущені випадки" показують 100% результат після проходження тесту. Наш викладацький колектив дотримується однієї важливої концепції при навчанні. Це не механічне надиктовування, коли репетитор просто вичитує матеріал з математики, курси мають на увазі дохідливе пояснення всіх виникаючих питань. Так відбувається аж до моменту, після якого керівник бачить повне розуміння з боку слухача.

У процесі підготовки ми працюємо не тільки з хлопцями, але і активно залучаємо їх батьків. Дуже важливо розуміти, що успішне складання іспиту залежить і від виконання їх прямих обов'язків. Нам потрібна підтримка з вашого боку в цьому питанні.

Не слід перекладати все на плечі репетиторів: від вас вимагається небагато - це простежити, щоб ваша дитина виконувала додаткові завдання, які він отримує в нашій школі. Це гарантує успішну здачу предмета математика, підготовка до якої вважається однією з найскладніших в навчальному курсі.

Наши вимоги до студентів

Виполненіє декілька правил дозволить вам отримати гідні відмітки на оцінюванні. Серед них:

  • будьте відповідальними;
  • не пропускайте заняття;
  • виполняйте домашні завдання відразу після проведення уроків;
  • націльтесь на досягнення максимальної результативності.

Подключайте до себе в помічники своїх рідних. Вирішуйте додаткові завдання по темах і хай ваші батьки перевірять їх на відповідність отриманих відповідей в конспектах математика підготовка до ЗНО.

Побажання для дорослих

Об'єктивно оцінюйте рівень здібностей своєї дитини. Вам буде простіше зрозуміти, коли йому слід приступати до додаткової підготовки. Наприклад: знання вашого школяра на тверду «трієчку» з математики, дисципліна дається йому з великими труднощами.

Зрозумійте, що йому практично неможливо освоїти весь матеріал за 2-3 заняття і отримати після здачі високі бали. Необхідно заздалегідь подбати про це. Записуйте свого майбутнього студента на підготовку до ЗНО з математики після консультації з нашим керівником проекту. В цьому випадку ми даємо вам гарантію, що після проходження повного курсу він обов'язково порадує себе і вас гідним результатом.