Математика неймовірно важлива в нашому житті, і, не усвідомлюючи цього, ми використовуємо математичні поняття, а також навички, які ми витягаємо з розв’язування математичних задач кожен день. Закони математики керують усім, що нас оточує, і без доброго розуміння їх можна зіткнутися з серйозними проблемами в житті.

1. Вивчення математики корисно для вашого мозку. Дослідження, проведені доктором Танею Еванс зі Стенфордського університету, показують, що діти, які знають математику, можуть більш надійно набирати певні ділянки мозку і мають більший об’єм сірої речовини в цих областях, ніж ті, хто гірше виконує математику. Області мозку, залучені в більш високі математичні навички у високопродуктивних дітей, були пов’язані з різними когнітивними завданнями, включаючи візуальне увагу і прийняття рішень. Хоча кореляція не може мати на увазі причинно-наслідковий зв’язок, це дослідження показує, що ті ж ділянки мозку, які допомагають вам виконувати математику, задіяні в процесах прийняття рішень і уваги.

2. Математика допомагає нам краще вирішувати проблеми. Математика допомагає нам мислити аналітично і краще міркувати. Аналітичне мислення означає здатність критично мислити про навколишній світ. Міркування – це наша здатність логічно мислити про ситуацію. Аналітичні і логічні навички важливі, тому що вони допомагають нам вирішувати проблеми і шукати рішення. Хоча може здатися надуманим, що рішення вищевказаної проблеми з поїздом може допомогти вам вирішити проблему у вашому житті, навички, які ви використовуєте при формулюванні проблеми, виявленні відомих і невідомих і вжиття заходів для її вирішення, можуть бути дуже важлива стратегія, яка може бути застосована до інших проблем в житті.

3. Математика оточує нас і допомагає нам краще зрозуміти світ. Жити в світі математики і не знати математику – це все одно, що ходити по художньому музею з закритими очима. Вивчення і розуміння математики може допомогти вам оцінити речі, які ви не помітили б у цьому світі. Насправді математика є скрізь! Не віриш мені? Продовжуйте читати для деяких прикладів математики в природі.
Бджоли, майстри геометрії, використовують шестикутники, щоб побудувати свої стільники. Послідовність Фібоначчі, відома математична послідовність чисел, зустрічається по всій природі: в соснових шишках, мушлях, дерева, квіти і листя.

Любіть математику. Математика вам допомагає кожен день.

Навіщо нам математика?

You May Also Like