Напевно, кожен з нас, хто хоч раз користувався інтернет-браузером для перегляду контенту сторінок тих чи інших сайтів, стикався з поняттям HTML, але не до кінця розуміє, що означає ця «крута» абревіатура. Якщо розібратися, то інтернет – це все про мови і спілкуванні, і HTML є важливою частиною всього цього, тому, якщо малюків вчать мов програмування з малих років, так чому б не пояснити заодно і мову HTML для дітей?

Мова розмітки гіпертексту – HTML для дітей – це мова, розмічають вміст сайту, щоб браузер міг його зрозуміти і відобразити. Він надає структуру звичайного текстового файлу, який браузер інакше не зміг би прочитати. Пояснюючи мову HTML для дітей, необхідно донести, що він складається з елементів, що мають важливе значення. Кожен елемент має відкриває (початок) і закриває (кінець) теги, а вміст сайту записується між цими двома тегами. Ці відкривають та закривають теги для кожного елемента записуються в кутових дужках (наприклад: & lt; & gt;), хоча закриває тег також має косу риску (наприклад: & lt; / & gt;).

Створення контенту в спеціальному інструменті онлайн-публікації часто не вимагає навіть базових знань HTML. Однак, коли потрібно HTML з ручною кодуванням, Вам потрібно знати, як мінімум, п’ять тегів. Щоб вивчити HTML для дітей, ось п’ять тегів, які слід запам’ятати в першу чергу:

  • Тег <p> абзаца
  • Якорний тег або заслання <a>
  • Жірний або тег <strong>
  • Курсив або тег <em>
  • Теги заголовків 1-6 або <h1>, <h2>, <h3>, <h4>, <h5>, <h6>

І їх досить легко вивчити, тому що їх часто використовують. Хоча знання HTML не потрібно для створення контенту в онлайн-інструменті публікації, наприклад, WordPress або Drupal, іноді потрібно знання основ HTML-кодування для початківців. Однак Ви будете використовувати тільки п’ять тегів HTML, можливо, в 95% часу або більше. Крім п’яти тегів HTML, для дітей корисно знати, що існує два типи тегів HTML: поодинокі теги і подвійні. Подвійні теги використовують один тег, щоб відкрити розмітку, і другий, щоб закрити її. Наприклад, & lt; strong & gt; це жирний текст & lt; / strong & gt; – це подвійний тег strong. Перший тег & lt; strong & gt; вказує, де веб-браузер повинен починати виділяти текст; тег & lt; / strong & gt; повідомляє браузеру, де припинити виділяти текст жирним шрифтом. Подвійні теги просто говорять браузеру, де починати і закінчувати розмітку тексту. Тег закриття збігається з тегом відкриття, за винятком косою риси (/) на початку другого тега закриття. Всі теги починаються і закінчуються кутовими дужками & lt; і & gt ;.

Мова HTML для дітей

You May Also Like