osobennosti-zno-po-matematike

Не секрет, що для всіх учнів випускних класів та їх батьків, чим ближче справа йде до кінця навчального року, тим сильніше відчувається хвилювання щодо зовнішнього незалежного оцінювання, що йде в парі з безліччю супутніх питань, на кшталт:

  • чи складно буде його здавати?osobennosti-zno-po-matematike
  • в якій формі воно проходіть в рік здачі?
  • какие особливості ЗНО по математиці?

Дійсно, формат незрідка мінявся від року до року і, наприклад, по останньому пункту наступного року він складатиметься з 4 типів завдань, на те, щоб впоратися з якими буде відведено три години:

  • поставіть «галочку» біля правильної відповіді;
  • определіть відповідність;
  • дать коротка відповідь;
  • виполніть завдання з максимально вичерпною відповіддю.

Як бачите, оцінювання має бути досить непроста, тому, підготовка до ЗНО з математики – те, про що варто задуматися вже зараз.

По-перше, відведіть достатній термін для повторення, не відкладаючи все до крайньої точки. Хоча частина випускників, схоже, досягає успіху в авральною підготовці в останній момент, широко визнано, що для переважної більшості цей спосіб бути у всеозброєнні перед іспитом не є відповідним. Щоб допомогти розібратися в управлінні часом, можете навіть вдатися до складання розкладу: запишіть кількість іспитів і дні, в які їх доведеться здавати. І якщо Ви усвідомлюєте, що підготовка до ЗНО з математики відніме більше часу, ніж інші, розплануйте графік відповідно.

По-друге, подбайте про організацію свого навчального простору: переконайтеся, що маєте в своєму розпорядженні достатній простір для того, щоб розкласти підручники і замітки, а також необхідного освітлення; величезним «плюсом» стане наявність зручного робочого крісла.

По-третє, використовуйте блок-схеми і діаграми. Особливості ЗНО з математики дають зрозуміти, що схеми і діаграми можуть послужити хорошу службу в підготовці: змусьте себе записати все, що Ви вже знаєте про тему перш, ніж приступити до її закріплення, після чого буде простіше зрозуміти, в яких місцях необхідно зробити акцент; ближче до тестування, конденсується свої примітки щодо перегляду в діаграми на одній сторінці.

Не забувайте про регулярні перервах. Хоча деякі вважають, що чим довше буде безперервне час підготовки, тим краще, однак, насправді такий підхід може бути контрпродуктивним: дослідження показали, що для довгострокового збереження знань дійсно допомагає регулярний перерву.

Особливості ЗНО з математики

You May Also Like