programmirovanie-dlya-detej-osnovnye-programmy

Комп’ютерне програмування – це універсальна мова планети: люди, які вміють програмувати, зможуть спілкуватися між країнами і культурами, бути новаторськими і більш ефективно вирішувати проблеми, без перешкоджають успіху бар’єрів. Курси програмування для дітей допомагають Вашим діткам вирішувати повсякденні проблеми і налаштовуватися на майбутні життєві можливості. Вивчення того, як створювати прості веб-сайти та ігри, допомагає дітям удосконалити свої здібності до дизайну, логіці і вирішення проблем; це також дозволяє їм висловлювати ідеї і творчість унікальними способами. Залишилося з’ясувати, які використовує програмування для дітей основні програми.

programmirovanie-dlya-detej-osnovnye-programmy

Scratch. Це безкоштовний дитячий мову програмування, розроблений MIT Lifelong Kindergarten Lab. Він доповнюється навчальними посібниками, навчальними планами для батьків і надійним спільнотою користувачів. Є навіть карти, які діти можуть використовувати, щоб вивчити концепції програмування Scratch, коли вони знаходяться далеко від комп’ютера. Його можна використовувати для створення справжніх анімацій та ігор, з використанням попередньо заповнених зображень і персонажів або шляхом завантаження нових. Scratch також можна використовувати без підключення до Інтернету. Діти можуть за бажанням поділитися своїми творіннями в онлайн-спільноті Scratch.
kursy-programmirovaniya-dlya-detejBlockly. Это уточнення Google програми Scratch, з використанням тієї ж метафори блокуючих будівельних блоків, але вона може виводити код на кількох мовах програмування, включаючи JavaScript, Python, PHP, Lua і Dart. Це робить Blockly візуальним редактором, а не тільки дружнім до дитини мовою програмування.

Alice. Безкоштовний інструмент, який часто включають в курси програмування для дітей, особливо 3D-програмування, призначений для навчання концепціям об’єктно-орієнтованих мов програмування, таких як C ++. Він використовує знайомий підхід до будівельних блоків, щоб діти могли створювати гри або анімації, програмуючи руху камери, 3D-моделі і сцени.

Swift Playgrounds. Swift – це мова програмування, що використовується для створення додатків iOS. Swift Playgrounds – додаток для iPad, призначене для навчання дітей тому, як програмувати в Swift. Це безкоштовне завантаження від Apple і не потребує будь-яких попередніх знань про коді. Найприємніше в даній програмі – то, що її освоєння дасть дорогу до розвитку дитини в Swift.

Програмування для дітей: основні програми

You May Also Like