Вивчайте комп’ютерне програмування з самого початку, наочно і просто на одному з найпоширеніших комп’ютерних мов. Пропоновані в нашій IT-школі курси JAVA для дітей – це інший спосіб познайомити наших дітей з програмуванням і альтернативний шлях для тих дорослих, які хочуть навчитися програмувати в ігровій і невимушеній манері. Вчіться в своєму власному темпі, на практиці і без необхідності вкладати величезну кількість часу в тяжку теорію. Опануйте основами комп’ютерного програмування, використовуючи JAVA для дітей в якості інструменту.

На які результати можна розраховувати?

  • Научиться виражати свої ідеї за допомогою алгоритмів.
  • Ськомпіліровать свій код.
  • Познакоміться із структурованим програмуванням.
  • Узнать про різних типів даних і том, коли їх використовувати.
  • Создавать свої власні класи і методи.
  • Іспользовать оператори ухвалення рішень.
  • Іграть з циклами.
  • Обрабативать виключення в коді.
  • Получить доступ до файлів Вашої системи.

Як бачите, програмування на JAVA для дітей – інвестування в вивчення передового досвіду. Ці курси представляють концепцію у вигляді простих історій і пояснень, прикрашених ілюстраціями і метафорами, які відповідають розуму дітей і сприяють абстракції. Кожна дія було розроблено як експеримент, і всі вони можуть бути виконані за допомогою тільки текстового редактора. Вам не потрібно встановлювати IDE або інше спеціальне програмне забезпечення для написання коду і, звичайно, Dам не будуть потрібні будь-які попередні навички кодування: діти почнуть писати свої власні сценарії і будуть продовжувати створювати свої власні додатки на протязі всього курсу, а дії будуть ставати все складнішими.

Важливо розуміти, що пропоноване програмування JAVA для дітей – це не звичайне керівництво по КОДІНГ і не короткий виклад незграбною документації по JAVA, розшифрувати яку можуть тільки знавці: дитина не буде заглиблюватися в те, що необхідно на кожному етапі, і все, що дізнається, буде використовувати потім. Мета полягає в тому, щоб він відчував, що прогресує, щоб мотивувати його і прагнути вчитися. Самодостатність студента життєво важлива. А оскільки Java є одним з найпопулярніших мов, існує величезна онлайн-спільнота і безліч безкоштовних ресурсів для продовження вивчення. Це один з найбільш затребуваних мов в індустрії програмного забезпечення, мову високого рівня, тому його синтаксис більш приємний і зрозумілий для початківців.

Програмування на JAVA для дітей

You May Also Like