Більшість людей хочуть робити спецефекти, використовуючи просунутий графічний редактор, проте, в Фотошоп базові інструменти обробки фотографій можуть виявитися простими далеко не для кожного, так як програма не відноситься до тих інтуїтивно зрозумілим, яку можна просто включити і без проблем виконувати необхідні завдання. Тому для тих, хто хоче почати вивчення даного сервісу з «нуля» і освоїти прості інструменти в Фотошопі, рекомендуємо почати ознайомлення з настройки робочої області і знайомства з найважливішими елементами, такими як:fotoshop-bazovye-instrumenty-dlya-obrabotki-fotografii

  1. Інструменти аналізу зображення (Гістограма, «Піпетка», інфо-палітра). Ці три інструменти надають важливу інформацію про зображення або фотографії. Гістограма розповість все, що потрібно знати про експозицію фотографії та тональному діапазоні. Інструмент «Піпетка» надасть цінну інформацію про квіти на зображенні. Інфо-палітра надасть цифрову зворотний зв’язок при використанні піпетки, а також при використанні інших інструментів. Це важлива довідкова інформація для просунутої роботи, тому почати вивчати в Фотошоп базові інструменти для обробки фотографій краще з цього.
  2. Вирівнювання нахиленого зображення: використання лінійки для знаходження кута нахилу. Також рекомендуємо починати вивчати інструменти в Фотошоп з вивчення використання «Лінійки», що дозволить точно визначити кут нахиленого горизонту, а потім його можна використовувати з командою «Поворот полотна» для швидкого виправлення похилого зображення.
  3. Дізнайтеся про збільшення зображення з інструментом «Рамка». Обрізка – це процес видалення чого-небудь з країв фотографії, який не впливає на її вплив. Інструмент «Рамка» слід вивчити такий спосіб, оскільки обрізка є дуже важливим творчим процесом. Занадто багато хлопців, що тільки почали вивчати Фотошоп базові інструменти для обробки фотографій, просто приймають вміст фотографії, коли вона надходить з камери, не замислюючись про те, чи можна її візуально поліпшити зображення, відрізавши непотрібні краю. Додатковою перевагою обрізки зображення на ранньому етапі є те, що цим Ви також зменшуєте розмір файлу, який робить подальші зміни зображення більш швидкими, оскільки використовується менше пам’яті і дискового простору.

У даній статті представлена лише незначна частина моментів, що описують інструменти в Фотошоп, з яких необхідно починати. Кожен з цих моментів можна освоїти досить швидко, і отримані знання забезпечать міцну основу для всієї Вашої майбутньої роботи з програмою.

Фотошоп: базові інструменти для обробки фотографій

You May Also Like