kak-sozdat-svoj-kanal-na-youtube

Стало бути, Ви також вирішили приєднатися до одного з найбільших інтернет-спільнот – сервісу відеохостингу Ютуб, куди, якщо вірити статистичним даним, відбувається щохвилинне оновлення відеоматеріалу загальною тривалістю понад 300 годин, а найбільш часто переглядаються автори успішно монетизують свою діяльність на цьому майданчику. Рішення похвальне, однак, вже на початковому етапі викликає у Вас певні труднощі, раз Ви шукаєте відповідь на питання, як створити свій канал на YouTube. У даній статті ми не будемо розхвалювати цей відеохостінговий сайт, а розповімо про простих кроки, необхідні для старту власного каналу. І, як в будь-якому іншому справі, починати слід з «базових» моментів.

kak-sozdat-svoj-kanal-na-youtube

Перше, що Вам потрібно буде зробити – завести власний аккаунт в системі Google (якщо з якоїсь причини такої ще у Вас немає), а далі справа піде ще швидше і зажадає від Вас всього «пару» кліків, зробивши які зможете повністю заглибитися в процес кастомізації (настройки) свого нового каналу.

Оскільки Ви шукаєте відповідь на питання, як створити канал на YouTube, даний сайт вже повинен бути відкритий на одній з вкладок браузера, «клікнувши» на яку необхідно знайти в правому верхньому куті екрану характерний для сервісів Google призначений для користувача значок, в якому потрібно знайти піктограму « шестерінки », що дає доступ до TouTube-налаштувань на Вашому акаунті.

Наступна дія: «Створити новий канал» – & gt; вибрати «Використовувати бізнес або інше ім’я» – & gt; додати свій бренд і натиснути «Створити» – & gt; Заповнити розділ.

Заповнення профілю та опису каналу – то, що Ви побачите в першу чергу після того, як новий канал буде створений, і система запропонує описати свій бренд (себе) і той контент, який відвідувачі зможуть знайти тут. Дана графа також широко використовується для додавання посилань на власний інтернет-ресурс, що використовуються групи і сторінки в соціальних мережах. Важливо розуміти, що це опис з’явиться далеко не в одному місці Вашого каналу, тому, над його наповненням є сенс попрацювати!

Далі, після додавання своїх перших відеороликів, Вам буде запропонована можливість заповнити їх заголовки, описи і теги, – важливі компоненти (подібно SEO для Вашого власного сайту), завдяки яким Ваші відео будуть легко знаходитися в пошуку на YouTube, тому «економити» на них також не варто!

Як створити свій канал на YouTube?

You May Also Like