adobe-photoshop-pervye-shagi

Photoshop – неймовірно потужний, але також кілька лякає додаток. Якщо Ви хочете почати використовувати Adobe Photoshop, перші кроки почати ми рекомендуємо, як і в знайомстві з будь-яким іншим непростим програмним забезпеченням – з вивчення основ. Природно, Ви можете поставити собі за мету вивчити всі самостійно, скачавши з інтернеті масу самовчителів і навчальних роликів, проте, ми все-таки рекомендуємоуроки Adobe Photoshop проходити під керівництвом досвідченого фахівця, який в будь-який незрозумілій ситуації може виправити і показати, як зробити правильно.

Ви не є користувачем Photoshop? Adobe пропонує 30-денну пробну версію Photoshop, яку кожен може завантажити прямо зараз, і вона надасть достатньо часу, щоб ознайомитися з принципами роботи; в кінцевому підсумку, якщо програма здасться непотрібною або занадто складною, Ви зможете нього не їсти, проте, її вивчення виявиться корисним для використання цілого ряду графічних редакторів, таких як Pixelmator або GIMP. Багато хто робить в Adobe Photoshop перші кроки, тому що він найбільш часто використовується, але його вивчення також дозволить скористатися іншим програмним забезпеченням.

Інтерфейс Photoshop, як ми його зустрічаємо при запуску програми, розділений на чотири основні частини:

Рядок меню . Як і у всіх інших варіантах програмного забезпечення, тут Ви знайдете різні варіанти дій: від збереження і редагування до настройки макета.
adobe-photoshop-pervye-shagi

Панель інструментів . Розташована по лівому краю екрану, вона містить всі ключові інструменти Photoshop. Якщо значок має невеликий трикутник в нижньому правому куті, Ви можете отримати доступ до додаткових пов’язаним інструментам, утримуючи миша на цьому значку. Багато інструменти пов’язані з графічним дизайном, тому Ви ніколи не зможете їх використовувати.

панель параметрів.Коли Ви виберете інструмент, панель параметрів зміниться, щоб відобразити параметри, які стосуються цього інструменту. Тут можна вибирати розмір кисті і інші більш конкретні речі.
uroki-adobe-photoshop

палітри. Праворуч від екрану Ви знайдете стовпчик панелей, іноді також званих палітрами. Це включає в себе панелі «Коригування і шари», які Ви будете використовувати, в основному, при запуску обробки зображень. Коли Ви виберете опцію на панелі «Налаштування», вона відкриє ще одну нову панель. Це фактично діалогове вікно, що містить різні параметри і повзунки для настройки зображення. Натисніть значок подвійної стрілки в правому верхньому куті, щоб закрити його.

Adobe Photoshop: перші кроки

You May Also Like