YouTube – країна музичних кліпів, кумедних відео про кішок і влогеров, які намагаються зробити своє чергове відео сенсацією, яка набрала рекордну кількість переглядів сторінок. Отже, що робити батькам, коли їх дитина наближається до них, щоб почати свій власний канал? Природно, перша реакція батьків – запитати, чому? Відповідь на це питання є важливим, оскільки дозволяє батькам зрозуміти, що їхня дитина прагне отримати від цього починання, і чим YouTube для дітей може бути корисний. Вони хочуть навчити інших, як досягти успіху в конкретній відеогрі? Вони хочуть похвалитися своїм мистецтвом і ремеслом? Вони просто хочуть завантажувати смішні відео домашнього вихованця?

Хоча батьки можуть не повністю розуміти бажання своєї дитини створювати відеоролики для спільного використання в Інтернеті, YouTube для дітей стає популярним способом самовираження. Замість того, щоб влаштовувати шоу на сімейних зустрічах, сьогоднішнє підростаюче покоління вважає за краще завантажувати подібні уявлення для всього світу. За загальним визнанням, дозволити дітям розміщувати відео в Інтернеті може бути трохи страшним, але це не обов’язково так. Поки батьки беруть участь й стежать за активністю своєї дитини, чадо може безпечно створити дитячий канал Ютуб.

Як створити дитячий канал Ютуб?

Першим і, мабуть, найважливішим кроком є ​​початкова настройка. Включення всіх відповідних функцій конфіденційності та безпеки допоможе забезпечити безпеку дитини.

1) Створіть обліковий запис Gmail для своїх дітей, якщо їм менше 13 років. Це автоматично дає користувачам обліковий запис YouTube, але не канал YouTube.

2) Створити канал YouTube. Виберіть «Мій канал» на бічній панелі в лівій частині домашньої сторінки YouTube. Тут користувачі вибирають ім’я, пов’язане з їх каналом YouTube. З метою безпеки рекомендується, щоб діти використовували псевдонім.

3) Параметри конфіденційності. Найбезпечніший спосіб використання YouTube – це зберігати конфіденційність і відключати коментарі, щоб уникнути грубих або недоречних зауважень інших користувачів. Однак, оскільки ці параметри обмежують доступ до відео друзям і родині, це може привести до зворотних результатів для дитини, який сподівається виростити своїх послідовників.

4) Безпечний режим: вибір безпечного режиму блокує відео, які містять зрілий контент.

5) Публікація відео. Завжди переконайтеся, що геотеггінг відключений, щоб ніхто не міг бачити місце розташування вашої дитини.

YouTube для дітей

You May Also Like