ФОРМИ НАВЧАННЯ

Skype ЗАНЯТТЯ

Заняття в будь-якому зручному вам місці. Ні прихильності до часу. Можливо перебудовувати програму під ваші завдання.

Індивідуальні заняття

Індивідуальний вибір програми Облік всіх особливостей сприйняття Комфортний вибір часу

"Дует" заняття

Заняття: два учні - вчитель Зручна програма навчання Індивідуальний підхід

Групові заняття (6 чол)

Доступна вартість для всіх Комфортні умови навчання Проектна форма навчання

РОБОТИ НАШИХ УЧНІВ

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? - НАПИШІТЬ НАМ

Ми підберемо для вас краща пропозиція

Ми даємо більше ніж знання мови програмування


Ми даємо розуміння логіки програмування в ігровій формі для того, щоб в подальшому Ваша дитина зміг з легкістю освоювати нові мови програмування.

Подбайте про майбутнє своєї дитини вже сьогодні. Просто запишіть його в нашу it-школу на курси програмування для дітей в Києві. Так ви допоможете дитині з ранніх років почати робити перші кроки до навчання престижної професії IT-фахівця.

Розробка веб-сайтів – це багатогранна сфера діяльності, яка полягає в забезпеченні логіки і створенні зовнішнього оформлення інтернет-сторінки. Все це має на увазі, що в процесі навчання дитина буде проходити відразу кілька профілюючих дисциплін.

Что включене в курси по програмуванню для школярів з нуля

Відразу необхідно виділити три головні мови, без яких не обходиться жоден початкуючий веб-сервер-майстер, розробник комп’ютерних ігор або блогер. Це  HTML, Javascript і CSS.

html – справжній фундамент для того, що ви щодня спостерігаєте в інтернеті:

  • новостниє майданчики;
  • авторськие блоги;
  • развлекательниє, комерційні і соціальні мережі.

Вивчення основ програмування для дітей в Києві слід починати з самих його азів. Це один з найпростіших мов для розмітки, з чиєю допомогою закладається «скелет» майбутнього веб-порталу.

Мова HTML простий для розуміння початківців користувачів і тому школяр зможе швидко в ньому розібратися. Дуже скоро він здатний самостійно робити найпростіші односторінкові сайти, як тільки освоїть головні його принципи.

JavaScript – це мова програмування, який робить веб-сайт «живим». Його заслужено вважають однією з найпоширеніших систем автоматичного кодування. За рахунок можливостей цифрового коду навіть самий непоказний портал буде виглядати цікавим.

Ця особливість обов’язково сподобається учням, оскільки на дитячих курсах програмування ігор вони навчаться додавати різні візуальні ефекти.

CSS – ще один необхідний елемент, без якого неможливо створювати інтерактивні майданчики. Вивчати його краще в поєднанні з HTML і java, оскільки вони завжди йдуть в тісному взаємозв’язку один з одним. Хлопцям буде цікаво навчитися:

  • вставлять текстові блоки;
  • кнопки із зворотним зв’язком і т.д.

Ефектні картинки і останні елементи оформлення сайту вони вже створюватимуть на розроблених ними ж веб-сторінках.

Ми точно знаємо, коли наш учень успішно прошел курс

Навчання дітей програмуванню виконується викладачами за кількома критеріями. Перш за все, це чітке розуміння дітьми здійснюваних ними дій – чому і навіщо вони зробили таким способом, а не інакше ?. Наступний параметр – це цільова сторона вирішення поставленого завдання. Іншими словами: як необхідно зробити дію, щоб отримати максимальний ефект.

Заняття проводяться в невеликих групах по кілька людей, в зручний час і ціни за курс можуть варіюватися, залежно від обраної ступеня навантаження.

Під час проходження практичних занять, учні показують в групі власні знання. Вони вирішують завдання по заздалегідь збудованої ними схемою, відштовхуючись від виданої викладачем теми. Після цього підводиться логічний підсумок, коли вони пояснюють алгоритм своїх дій.

В нашій школі підтримується напрямок на командну роботу – це дозволить хлопцям в майбутньому, крім самопідготовки освоїти навичкам успішної взаємодії в колективі.