Навряд чи хтось засумнівається в тому, що високі технології визначають майбутній розвиток наших дітей. Ми пропонуємо вам послуги нашої it школи, де ваші хлопці отримають відмінну підготовку за обраною спеціальністю.

Подивіться на самостійні роботи учнів, чиї батьки вже зробили перший крок в підборі престижної професії для своїх улюбленців.

Ми прагнемо створити відповідну атмосферу, так, ніби хлопці вже виконують конкретні завдання в обраній сфері. Курси проходять в обстановці наближеною до режиму реального офісу. Проводять навчання досвідчені фахівці, які розуміють, який вид навантаження треба покладати на учнів, про що свідчать приклади робіт з програмування.

Підготовка проходить відразу по декількох напрямках, завдяки чому діти, після проходження курсів, виконують самі різні за складністю завдання. Освоївши фундаментальні ази програмування, серед яких:

базові поняття основних мов HTML, CSS і Java Script;
створення анімації своїх персонажів для сайтів;
розробка візуального оформлення;
впровадження інтерактивних блоків: меню зворотного зв'язку та інших рухомих елементів.
Ми на практичних заняттях і прикладах роботи наших учнів покажемо хлопцям, наскільки близько вони стикаються в повсякденному житті з цими явищами. Ці мови використовуються, наприклад: в мобільних телефонах, на кожному інтернет-сайті - будь-то текстова майданчик або онлайн-розвага.

У веселій формі викладачі грамотно перенаправляють дитячу зацікавленість відео додатками в дуже корисне русло. Навіщо втрачати даремно час, яке хлопці проводять за грою в комп'ютерні ігри. Це відмінний спосіб змінити напрямок вектора з простого розваги на професійний розвиток дитини у сфері IT-технологій.

Під час навчання зачіпається велика кількість понять, пов'язаних з точними науками - це фізика, математика, креслення та інше. Ці курси пророблялися спеціально для дитячої аудиторії, з тим розрахунком, коли процес навчання йде паралельно грі. Подивіться на виконані приклади робіт по java школярів вже пройшли аналогічні курси.

Кожне заняття позначається конкретним результатом: діти створюють власні картинки, мікро-блоги, згідно з отриманим на уроці завданням. Юні програмісти можуть показати свої успішні приклади робіт по js друзям і членам родини. За підсумками закінчення школи діти отримують заохочувальні документи, що свідчать про рівень їх підготовки.

Система навчання поставлена ​​таким способом, щоб учні після проходження базових курсів могли переходити до наступного етапу. Це найбільш оптимальна методика отримання поглиблених знань в області розробки відеопріложеній.